ŻŁOBEK MIEJSKI W ZŁOTORYI

Żłobek Miejski w Złotoryi to placówka dla Twojego małego dziecka. Usytuowany z dala od miejskiego zgiełku, z przestronnymi salami zabaw i odpoczynku oraz wyposażonym w plac zabaw - latem zacienionym ogrodem. Wykwalifikowana kadra zadba o zdrowie, rozwój, bezpieczeństwo oraz komfort Twojego dziecka a pracownicy kuchni o prawidłowe odżywianie także dzieci z zaleconą dietą.

Szanowni Rodzice.
Dyrektor Żłobka Miejskiego informuje, że placówka pozostaje zamknięta do odwołania. Decyzja ta została podjęta po analizie wytycznych określonych przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Nasz Żłobek nie spełnia wymogów sanitarnych związanych przede wszystkim z wydzieleniem odpowiedniej powierzchni 4m2 na jedno dziecko. Nie jesteśmy także w stanie zagwarantować Państwu, iż tak małe dzieci zachowają dystans społeczny.
https://gis.gov.pl/…/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-…/
Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo Waszych pociech, prosimy o wyrozumiałość i wspierajmy się nawzajem w tym trudnym dla wszystkich czasie.Pozostajemy z Państwem w kontakcie e-mail. Zapraszamy nadal do naszych grup online- Lisków i Jeżyków, dzielcie się z nami wspólnie spędzonym czasem. Bardzo za Wami tęsknimy.

Z Wyrazami szacunku Krajewska Anna