ŻŁOBEK MIEJSKI W ZŁOTORYI

Żłobek Miejski w Złotoryi to placówka dla Twojego małego dziecka. Usytuowany z dala od miejskiego zgiełku, z przestronnymi salami zabaw i odpoczynku oraz wyposażonym w plac zabaw - latem zacienionym ogrodem. Wykwalifikowana kadra zadba o zdrowie, rozwój, bezpieczeństwo oraz komfort Twojego dziecka a pracownicy kuchni o prawidłowe odżywianie także dzieci z zaleconą dietą.

MAMY GOŚCI

Oglądamy teatrzyki oraz słuchamy muzyki klasycznej uczestnicząc w spektaklach i koncertach.

POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH RODZICÓW

Spotkania w ogrodzie są bardzo ciekawe

LATEM ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO RODZINY

Co roku w ogrodzie organizujemy festyn dla naszych Rodzin

I ŚWIĘTUJEMY CAŁY ROK

Lubimy się przebierać z okazji różnych świąt, tutaj - Świeto Dyni

"Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza."

Johann Heinrich Pestalozzi 👪👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦👨‍👦
 

        Dnia 30.05. w naszym żłobku odbyło się wyjątkowe święto "Dzień rodziny". Wzruszeni rodzice obejrzeli pierwszy występ swoich pociech oraz otrzymali własnoręcznie wykonane laurki. Po części artystycznej na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji m.in. pokaz wozów i sprzętu strażackiego, dmuchany zamek, kurtyna wodna, muzyka na żywo, zabawy oraz konkursy z nagrodami. To były wyjątkowe, pełne wrażeń, radości oraz wzruszeń wspólnie spędzone chwile.
         Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom w szczególności Panu Burmistrzowi Miasta Złotoryja za odwiedziny oraz upominek dla dzieci, a także rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości, nauczycielom oraz dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego za przygotowanie pięknego występu, Komendantowi oraz Strażakom Państwowej Straży Pożarnej za pokaz wozów, sprzętu strażackiego i przybliżenie swojej pracy oraz Fundacji "ANIMUS" za słodki poczęstunek.

 

Dziękujemy za mile spędzone popołudnie i wspólną zabawę !! 🙂😍😘🌹

 

 

 

 
 

Żłobek Miejski

ul. Letnia 7
Złotoryja

e-mail

zlobek@zlotoryja.pl

telefon

76/87 73 986